COORDINACIONS

COORDINACIONS

Coordinadora d’ESO:   Cristina Beltran   cbeltran@insfortpius.cat

Coordinador de Batxillerat:   Ignacio Marcio   imarcio@insfortpius.cat

Coordinadora d’Activitats:   Anna Bruguer   abruguer@insfortpius.cat

Coordinador d’Informàtica:   Pere Trilla   ptrilla@insfortpius.cat

Coordinador d’Orientació:   Carlos Junquera   cjunquera@insfortpius.cat

Coordinador de Mediació:   Carles Bort   cbort@insfortpius.cat

Coordinadora LIC:   Martina Ros   mros@insfortpius.cat

Coordinadora de Riscos Laborals:  Míriam Monyarc  mmonyarc@insfortpius.cat

Share